OLIMPIA GRUDZIĄDZ - strona nieoficjalna

pon.

Relacja z meczu z Elaną Toruń

• autor: Roberto72, 2016-04-20 22:42

Dnia 17 kwietnia nasza drużyna pojechała do Torunia by tam zgrać mecz XVI kolejki ligi wojewódzkiej sezonu 2015/16. Pogoda nie była najlepsza do gry w piłkę nożną, boisko było bardzo mokre od deszczu który padała przez całe spotkanie lecz mimo to nasi zawodnicy dali z siebie wszystko.

Na boisko wyszliśmy w składzie: Empel, Grzybowski, Gołata, Konig, Szymański, Cierznikowski, Kamiński, Wszołek, Orzechowski, Lewandowski, Duda.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, lecz to nasz zespół zdołał strzelić bramkę, po dobrej akcji w środku boiska piłka trafiła na lewą stronę do Juliana Grzybowskiego który dośrodkował w pole karne a tam pięknym strzałem lewą nogą bramkę zdobył Kevin Duda, nasz napastnik jeszcze raz w pierwszej połowie mógł wpisać się na listę strzelców, ale jego próba lobowania bramkarza się nie powiodła. W drugiej połowie na pozycji numer 9 pojawił się Filip Dobrowolski, chwilę po wejściu na boisko udało mu się w pięknym stylu minąć bramkarza i wpakować piłkę do siatki. Po tym golu rywale się załamali co udał nam się skrzętnie wykorzystać, i po dobrej drużynowej akcji udało nam się trafić po raz trzeci. Z lewej strony piłkę do Filipa Dobrowolskiego dośrodkował Jakub Lewandowski, Filip, który wysunął piłkę na 16 metr do Tymoteusza Cierznikowskiego a ten mocnym strzałem po ziemi umieścił piłkę obok bramkarza. Gospodarze zaczęli atakować większą liczbą zawodników, przez co narazili się na kontry naszego zespołu. Po jednej z nich wywalczyliśmy rzut rożny z którego Julian Grzybowski krótko podał do Jakuba Lewandowskiego, nasz kapitan pięknie uderzył na drugi słupek i piłka odbijając się od słupka wpadła do siatki.
Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Grudziądzkiej Olimpii

tekst: Tymoteusz Cierznikowski

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sparta Brodnica 4:2 Victoria Koronowo
Lider Włocławek 3:0 Gwiazda Bydgoszcz